Infoga:    
Synlig för:     Module:   

    Du är här:Kurser » Kursschema

    Kursschema

    Vårens kurser startar vecka 4 (21 januari)

     

    Du kan anmäla dig genom att klicka på kursen
     

    Kursschema vt-19

     

           
           Måndag        Tisdag        Onsdag        Torsdag        Fredag
      Förmiddag   1850kr

    10.00 – 13.00

    Grundkurs A

    Birgitta Ternblad


    10.00 – 13.00    

    Bättre Spel
                                 
    Catharina Ahlesved 


     

    10.00 – 13.00   

    Grundkurs B

    Catharina Ahlesved

     


    10.00 - 13.00
    Bridge Plus

    Magnus Lindkvist

    10.00 – 13.00     

    Bättre Bud

    Krister Ahlesved


    10.00-13.00

    Så mycket bättre 2

    Catharina Ahlesved


     

    11.00 – 15.15

    Fredagsgodis

                        Krister Ahlesved & Per Lundqvist


    Startar 11/1

    11.00 - 14.00

     Spelträning
    för kursdeltagare

    Birgitta Ternblad
    Startar 25/1

    10.00 – 13.00  
     



    10.00 – 13.00   

    Spela

    Krister Ahlesved


         

    10.30 – 14.30 

    Bud &Spel  Startar 23/1             

    Johnny Östberg & Ida Grönkvist

     

     
      Eftermiddag   1850kr    

    14.00 – 17.00

    Spela Mera

    Magnus Lindkvist


            
                   

    10.30-14.30

    Bud &Spe
    l    Startar 21/1

    Anna Roos-Karlsson
    &Johnny Östberg

    14.00 – 17.00

    Grundkurs A


    Catarina Midskog

     

     

    14.00 – 17.00  

    Mera Bud

    Krister Ahlesved     

    14.00 – 17.00

    Bättre Spel

    Jan Lagerman         

     
     

         

    14.00 – 17.00

    Bridge Plus

    Catharina Ahlesved

      

    14.00 – 17.00

    Grundkurs B


    Jan Lagerman                       

    14.00 - 17.00
     
    Bridge Quiz

    Krister Ahlesved  

    14.00 – 17.00

    Spela

    Catarina Midskog
            

      Kväll      1850kr    

     

    18.30 – 21.30

    Bridge Plus

    Magnus Lindkvist

     

    18.30 – 21.30

    Grundkurs A

    Jan Lagerman

                  

    18.00- 21.30

    D-serien
      

    Startar 8/1 Mikael Rimstedt

    18.00 – 21.00 

    Grundkurs B

    Jan Lagerman


    18.00 – 21.00

    Bättre Bud

    Jan Lagerman
     

     

     

    18.30 – 21.30    

    Grundkurs A

    Teo Bodin

         

    18.30 – 21.30    

    Grundkurs B

    Catarina Midskog

    18.00 – 21.00  

    Bättre Spel

    Catarina Midskog

     

    18.00 – 21.00     

    Spela Mera

    Magnus Lindkvist